Напрямки діяльності Фонду

Кожного року Фонд обирає Програму діяльності:

2015 рік – “Навчання за кордоном. Учбові заклади Польщі та США”.
2016 рік – “Залучення інвестицій у стартап. Ґрант під соціально значимий проект”.
2017 рік – “Робота, стажування за кордоном. Переваги повернення в Україну та СНГ” та “Освіта для дітей за кордоном. Правила атестації”.
2018 рік – “Розробка Блокчейн технологій, консультації з ІСО та альтернативні види платежів”.
2019 рік – Впровадження положень закону України від 22.06.2017 “Про енергетичну ефективність будівель”.
2020 рік – Організація діяльності Національного антикорупційного бюро та педагогіка в діяльності співробітників оперативно-розшукових апаратів.
2021 рік – Організація документообігу для компаній з управління активами. Навчальні заходи на тему особливостей ведення обліку в Україні та ЄС. Підготовка фахівців.
2022 рік – Від початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України головним завданням та метою діяльності УФММС «Лідер» є надання благодійної допомоги Збройним силам України, підрозділам територіальної оборони, іншим військовим формуванням та громадянам, які опинилися у скрутному становищі через воєнні дії, у вигляді продуктів харчування, медикаментів, військової амуніції та забезпечення відповідних поставок благодійної допомоги до Києва та інших регіонів України, що постраждали від бойових дій.

Фонд залучає до співпраці представників територіальних громад у контексті обговорення необхідності удосконалення фінансових механізмів реалізації інвестиційної діяльності у житловому будівництві, зокрема, на основі процесів децентралізації повноважень органів державної влади.

Фонд надає консультативну та освітню підтримку для кращої координації процесу реформ та ефективної комунікації її цілей та переваг в сфері житлового будівництва

В сфері будівництва УФММС “Лідер” також активно співпрацює з Фондом підтримки будівельної галузі, який є дочірнім фондом Фонду Ебергарда Шьока (Німеччина) і має резиденцію в Києві.

Будівництво як основна складова економіки держави відіграє особливу роль в сучасній Україні.

Інвестиційна діяльність в житлове будівництво та його формування і розвиток знайшла відгук в роботах Є. О. Романенка, В. І. Гурковського та А. І. Богданенка: Ризики інвестиційної діяльності у сфері житлового будівництва  в Україні.

Ефективному державному регулюванню присвячені роботи А. І. Богданенка, в яких висвітлені проблеми теорії і практики з інвестиційно-інноваційних процесів в Україні, такі як Дослідження інвестиційної та інноваційної діяльності в Україні: тенденції та проблеми, Розвиток інвестиційної діяльності в житловому будівництві та її складові та інші.

В даний час, Фонд разом з Міжнародною антикорупційною організацією Transparency International (TI) проводить дослідження рівня корупції в Україні, її природи. Фонд приймає участь у законодавчій ініціативі відповідно до Закону України Про Національне антикорупційне бюро України зі змінами і доповненнями, внесеними іншими Законами України.

Фонд виступає одним із ініціатором підтримки організаціі діяльності НАБУ. Готує до публікації аналітичні, педагогічні, дослідницькі матеріали.

РАЗОМ ЗМОЖЕМО БАГАТО!
З повагою,
Анатолій Богданенко,
голова Фонду